Firma DREWMAR powstała pod koniec 2003 roku po ukończeniu przez właściciela kierunku Mechanicznych Właściwości Drewna na A.R w Poznaniu i uzyskania tytułu Inżyniera Technologii Drewna.

 

Głównym profilem działalności naszej firmy są schody i drzwi drewniane, zarówno z drewna krajowego i egzotycznego, które w połączeniu ze stalą szlachetną lub szkłem mogą stanowić swoiste dzieło sztuki. Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami wnętrza, kreuję unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym.

 

Podążając z duchem czasu, rosnącymi ambicjami firmy jak i gustami klientów staramy się pod względem technicznym, stylistycznym i jakościowym sprostać wymaganiom nam stawianym przez klientów. Klienci mogą liczyć na naszą otwartość, doświadczenie i kompetencje w realizacji swoich wizji, a także doradztwo w doborze odpowiednich materiałów. Wiedza techniczna oraz wnikliwa analiza potrzeb Klienta pozwalają nam realizować projekty doskonale dostosowane do Państwa przestrzeni. Profesjonalne oprogramowanie i wizualizacje 3d pomogą Państwu zobrazować zamawiane schody.